top of page

Hakkımızda

Merhaba!

Biz, Kaldırım Derneği, kültür ve sanatın güçlendirici ve birleştirici etkisine inanan bir topluluğuz. Sanatın, özellikle de müziğin, insanlar arasında anlam bulan bir dil olduğuna inanıyoruz. Kaldırım Derneği olarak amacımız, bağımsız sanatçılara destek olmak, kültürü zenginleştirmek ve toplulukları sanatın büyüleyici dünyasıyla bir araya getirmektir.

Vizyonumuz

Kaldırım Derneği olarak, sanatın ve kültürün sınırları aşan bir güce sahip olduğuna inanıyoruz. Bağımsız sanatçıları destekleyerek, kültür ve sanat etkinlikleri düzenleyerek, genç yetenekleri keşfedip destekleyerek, toplumda bir kültür ve sanat dönüşümü yaratmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Sanatın herkes için erişilebilir ve etkili bir araç olduğuna olan inancımızla, kültürel çeşitliliği kutlamak ve sanatın birleştirici gücünü kullanarak toplumları bir araya getirmek için çabalıyoruz. Derneğimizde düzenlediğimiz etkinlikler, atölye çalışmaları ve konserler aracılığıyla sanatı yaşatan, destekleyen ve paylaşan bir topluluk oluşturmak istiyoruz.

Neler Yapıyoruz?
  • Bağımsız sanatçılara destek sağlamak.

  • Müzik prodüksiyonu, kayıt stüdyosu hizmetleri sunmak.

  • Kültür ve sanat etkinlikleri düzenlemek.

  • Atölye çalışmaları ve workshop'lar organize etmek.

  • Toplumda sanat ve kültürü yaygınlaştırmak.

 

Neden Kaldırım Derneği?

Çünkü biz, sanatın gücünü toplumları bir araya getirmek ve dönüştürmek için kullanmayı amaçlayan bir ekibiz. Her birimiz, sanatın kucaklayıcı ve evrensel bir dil olduğuna inanıyoruz ve bu inançla yola çıkıyoruz.

Eğer siz de bu sanat dolu yolculukta bizimle olmak, destek vermek ve birlikte büyümek istiyorsanız, Kaldırım Derneği'nde yerinizi alın!

Teşekkür ederiz, Y. Ziya Terzioğlu ve İsmail H. Baykara
bottom of page